Za posledné roky toho máme v celku dosť precestovaného, nie len u nás ale aj v zahraničí. A aj keď sa neustále snažíme spoznávať a objavovať nové miesta a možnosti našej športovej realizácie, radi sa vraciame aj tam kde sme si to už obľúbili. Ak sa vám niečo z našej ponuky pozdáva tak neváhajte a pridajte sa k nám. Radi vás navedieme na správne chodníčky, podaríme typy výstupov a túr, alebo po dohode aj metodicky zaškolíme.

Koncepcia nami ponúkaných výletov má niekoľko úrovní, od ktorých sa následne odvíja aj samotná cena výletu. V skratke ide o tri základné možnosti angažovanosti našich inštruktorov a to:

  1. Úroveň začiatočník – na výjazde pripadajú na inštruktora maximálne 4 účastníci, ktorým sa plnohodnotne venuje po celú dobu trvania výjazdu, účastníci dostávajú ako metodickú tak aj technickú podporu. Samozrejmé je, že táto úroveň je finančne najnáročnejšia.
  2. Úroveň pokročilý – Inštruktor na výjazde figuruje len ako koordinátor a technicko – metodická podpora. Účastníkom poradíme, kedy, kde, čo, s čím, a ako majú liezť podľa ich lezeckej úrovne a po príchode do base campu im radi odpovieme na metodické či iné otázky, ktoré ich počas lezeckého dňa napadli.
  3. Úroveň Jaskobus Crew – Táto úroveň je určená pre tých, ktorí vedia čo chcú liezť, s kým chcú liezť, majú dostatok skúseností a vybavenia na samostatné lezenie a jazdia s nami na výjazdy pre to aby sme sa mohli všetci podieľať na našich spoločných zážitkoch a spomienkach. A teda aby bolo o čom rozprávať na dôchodku. Táto možnosť je otvorená len pre ľudí, ktorých poznáme a stretávame sa pravidelne na našich akciách. Cena tejto úrovne pozostáva len z cestovných a ubytovacích nákladov.

S akýmikoľvek otázkami nás neváhajte kontaktov na gulexs.adventures@gmail.com

Ponúkané výlety: